Učitava se

Kucajte za pretragu

Čajetina – Deca među narcisima- Pobednici objavljeni, dodela nagrada 17. juna u Domu kulture u Čajetini

Čajetina Zlatiborski okrug

Čajetina – Deca među narcisima- Pobednici objavljeni, dodela nagrada 17. juna u Domu kulture u Čajetini

Podeli

Literarni konkurs, raspisan u okviru Dečijeg festivala Deca među narcisima završen je 25. maja. Pisac Tode Nikoletić, je za ovogodišnji festival postavio je 9 tema, na adresu Sportskog centra Čajetina, organizatora ove manifestacije, pristiglo je oko 340 radova. Učesnici konkursa su bili učenici od 1. do 8. razreda, a radovi su ocenjivani u dve kategorije – u prozi i poeziji, po uzrastu: mlađi uzrast od 1. do 4. razreda, stariji uzrast od 5. do 8. razreda. Svečana dodela nagrada biće upriličena 17. juna u Domu kulture u Čajetini uz prisustvo kuma Manifestacije i drugih dečijih pesnika.

Nagrađeni učenici u obe kategorije su:

MLAĐI UZRAST

Prva nagrada

Nađa Pajkić, 4/5 OŠ „Nikola Tesla“n Beograd

Druga nagrada

Jana Petrović, 4/2, OŠ „3 oktobar“ Bor

Druga nagrada

Lenka Smiljanić, 3/1 OŠ „Dimitrije Tucović“ Čajetina

Druga nagrada

Sofija Spasenić, 4/1 OŠ „Dimitrija Tucovića“ Čajetina

Druga nagrada

Katarina Ranković, 3/1 OŠ „Majur“ Majur

Treća nagrada

Mihailo Šćopić, 4/2, OŠ „3 oktobar“ Bor

Treća nagrada

Jovana Glidžić, 4/3 OŠ „Stefan Nemanja“ Niš

Treća nagrada

Marta Živanović, 3/1 OŠ „Sveti Sava“ Bajina Bašta

Treća nagrada

Bogdan Stanković 4/1, OŠ „Đura Jakšić“ Jelašnica

Pohvala

Nina Dragojević, 2/2 OŠ Jovan Ristić“ Borča

Sergej Jović, 4/2 OŠ „Stefan Nemanja Niš

Una Veljković, 3/4 OŠ „Dimitrije Todorović“ Kaplar Knjaževac

Helena Turanjanin, OŠ „Sveti Sava“ Ljubinje

Nina Bislimi, 4/2 OŠ „3 oktobar“ Bor

Violeta Zlatić, 2. razred OŠ „Milivoje Borović“ Kriva Reka

STARIJI UZRAST

Prva nagrada

Marija Jeremić, 6/2 OŠ „Mile Dubljević“ Lajkovac

Druga nagrada

Nenena Obradović, 6. razred OŠ „Heroj Sveta Mladenović“ Saraorci

Druga nagrada

Teodora Spasojević, 6/2 OŠ „Vasa Čarapić“ Beli Potok

Druga nagrada

Jelena Petković, 7. razred Osnovne škole u Goračićima

Treća nagrada

Danica Joksimović, 6/2 OŠ „Savo Jovanović Sirogojno“ Ljubiš

Treća nagrada

Lana Veljković, 6/3 OŠ „Vasa Čarapić“ Beli Potok

Treća nagrada

Lana Veljković, 6/3 OŠ „Vasa Čarapić“ Beli Potok

Treća nagrada

Tijana Đorđević, 7/1 OŠ „Đura Jakšić“ Jelašnica

Treća nagrada

Teodora Ilić, 8/1 OŠ „Sveti Sava“ Vladičin Han

Pohvala

Sara Kojović, 6/1 OŠ „Milivoje Borović“ Mačkat

Teodora Spasojević, 6/2 OŠ „Vasa Čarapić“ Beli Potok

Specijalna nagrada

Marija Boševska, 7b OOU „Sv. Kiril i Metodij“ Veles

Matej Stojanov, 8b OOU „Sv. Kiril i Metod“ Veles

Nikola Kovač, 8/2 OŠ „Narodni Heroj Savo Ilić“ Dobrota, Kotor

Magdalena Krulj, 6. Razred JU OŠ „Sveti Sava“ Ljubinje

Luka Sikimić, 6. Razred JU OŠ „Sveti Sava“ Ljubinje

Teodora Petrović 8. Razred JU OŠ „Sveti Sava“ Bjeljina

Ostavite komentar

Vaša e-mail adresa neće biti javno prikazana.

Obavezna polja su obeležena sa *

Slušajte program Radio Luna u mp3 formatu

×