Kucajte za pretragu

KK Omladinac osvojio 28 medalja

Bajina Bašta, Požega, Kosjerić, Arilje Sport Zlatiborski okrug

Podeli

Jubilarni dvadeseti put KK Omladinac je bio domaćin karate turnira Tara open. Na međunarodnom turniru na kom je učestvovalo oko 400 takmičari iz BIH, Crne Gore i Srbije Bajnobaštani su osvojili 28 medalja od čega 10 zlatnih, 7 srebrnih i 11 bronzanih.

U generalnom plasmanu klubova najuspešniji je bio KK Borac iz Čačka, zatim KK Do kan iz Gornjeg Milanovca, a treće mesto je zauzeo KK Želja Ipon iz Srebrenice. Omladinac je osvojio dve medalje u ekipnoj konkurenciji.

-Izuzetno smo zadovoljni ovogodišnjim turnirom, odziv klubova je bio zaista dobar a organizacija na zavidnom nivou. Bila je izuzetna čast i zadovoljstvo ugostiti najveća imena srpskog karatea kao i sve ostale ekipe i takmičare, i ubeđen sam da su svi učesnici poneli sjajne utiske iz Bajine Bašte, rekao je Milenko Ordagić, predsednik KK Omladinac za Drina info.

Izvor i foto: Drinainfo